ОФОРМЛЕННЯ КАРТИН

Дуже часто, побачивши величезну кількість різноманітного багету, замовник губиться  і не знає, на якому з них зупинити свій погляд.

При оформленні потрібно враховувати кольорову гамму, тональність і тематику самої картини. Найкраще, якщо рамка буде трохи темніше по тону, ніж основний тон картини. Для «теплої роботи» найкраще підійде багет з теплої тональністі або золотий багет, а для «холодної роботи»,  відповідно, з холодної тональністі або срібний багет. Багетна рама повинна доповнювати картину, створювати ефект єдиного цілого, а не виділятися.

Цього можна досягти, враховуючи тематику картини: наприклад, якщо в картині багато простих ліній — краще підібрати простий багет, який не буде виділятися на фоні роботи. При оформленні акварелі важливе місце може зайняти паспарту, оскільки воно додасть глибину і посилить загальне враження від роботи. Картини, написані маслом, часто обрамляють в класичний широкий багет. Розмір такої картини також грає важливу роль: чим більше витвір, тим ширший необхідний багет. Такий спосіб додасть роботі значущості, вагомості і Ви зможете побачити предмет обрамлення в новому світлі! Вузькі багетні рамки найкраще підійдуть для фотографій і робіт, виконаних олівцем, гравюр, графіки.

Вони зможуть найкращим чином доповнити такі зображення і надати їм індивідуальність.

Класичний багет з натуральних відтінків дерева підійде практично будь-якому твору мистецтва і буде вишуканим доповненням Вашого інтер’єру протягом усього часу!