Цнтр.багет

Послуги багетної майстерні

ОФОРМЛЕННЯ ДЗЕРКАЛ

Сьогодні все популярнішим стає оформлення в багет не тільки картин і фотографій, але й дзеркал.  Дуже часто саме цікаво оформлене дзеркало стає родзинкою створеного інтер'єру. Наша багетна майстерня використовує дзеркальне полотно тільки зі спеціальною плівкою, яка захищає зворотню поверхню дзеркала (амальгаму) від різних видів руйнування.

ОФОРМЛЕННЯ КАРТИН

При оформленні потрібно враховувати кольорову гамму, тональність і тематику самої картини. Багетна рама повинна доповнювати картину, створювати ефект єдиного цілого, а не виділятися.

ОФОРМЛЕННЯ ПЛАЗМОВИХ ТВ

Багетні рами для плазмових панелей і телевізорів ми виготовлемо тільки за індивідуальним замовленням, що дає нашим майстрам можливість зробити  її точно за розмірами.

ОФОРМЛЕННЯ ВИШИВКИ

Наша багетна майстерня використовує для натяжки вишивки матеріали, які не пошкодять роботу: малярний  скотч, степлер і  ДВП. Ми не використовуємо клей! Вишивка кріпиться таким чином, щоб кожен рядочок Вашої роботи було видно.

ГАЛЕРЕЙНА НАТЯЖКА ПОЛОТНА НА ПІДРАМНИК

Фон або малюнок полотна загинається на бічну частину підрамника, а фіксація полотна скобами проводиться з заднього боку підрамника.

ОФОРМЛЕННЯ ІКОН

Для обрамлення ікон найчастіше використовується кіот- футляр для зберігання ікони, створений з одного або декількох видів багета.

ВИШИВКА СТРІЧКАМИ

Оформити картину, вишиту стрічками або іншим видом об'ємної вишивки, можна декількома способами: під скло, в рамку без скла, з паспарту або без нього, також за допомогою « кіота», або з'єднання двох рам різних розмірів способом «рама в раму».

НЕСТАНДАРТНІ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми завжди раді підтримати будь-яку ідею в оформленні, що б додати Вашому інтер'єру родзинки! Наш досвід в оформленні нестандартних замовлень допоможе Вам втілити будь-яку фантазію!